Avasta meie

Catering

Oleme catering teenust pakkunud aastast 1992. Meil on olnud võimalus korraldada kohvipause, sünnipäevasid ning ka suuri firmapidusid saartel, 1500 osalejaga bankette. Võta meiega ühendust, et saaksime kokku panna just Sulle sobiva menüü. Soovi korral saab korraldada koosviibimisi meie ruumides või tellida meilt toit ning kõik muu peoks vajalik enda valitud peopaika.

Catering

ÜLE EESTI

Kutsume Teid tutvuma Veskaru Cateringi erinevate pakkumiste ning võimalustega ja pärima just Teile vajalikku ning sobilikku pakkumist. Pöördumise vastuseks saadame meiepoolse nägemuse võimalikust toitlustamisest vastavalt olukorrale. Konkreetsele näidismenüüle lisaks edastame suupistete ja teiste roogade valikud koos hindadega, kus Teil on võimalus leida omale sobilik. Teie otsustada jääb, kas sobib meie poolt pakutud lahendus või soovite menüü ise kokku panna. NB! Pakkumise küsimine ei kohusta Teid tellima.
Koostame pakkumise lähtuvalt kliendi personaalsetest soovidest ja võimalustest. Pikaajaline kogemus on meid õpetanud leidma ühist keelt väga erinevate klientidega.
Meilt on võimalus tellida erinevaid peolaudu (k.a teenindusega) nii meie ruumidesse, kui ka Teie poolt valitud peokohta kogu Eesti ulatuses. Meie põhitegevusalaks on ka konverentsitoitlustuse pakkumine alates kohvipausidest kuni mitmepäevaste täispakettideni ning väiksemad ja suuremad vastuvõtud. Neidki teenuseid on võimalik tellida kõikjale.
Toitlustame suvel ka grillipidusid ja teisi väliüritusi, on olemas oma telgid, grillid ja paellapannid. Meie toitude ja jookide hinnad sisaldavad ürituse läbiviimiseks vajalikku inventari (lauad, toolid, linad, nõud). Ärge kõhelge, võtke julgesti ühendust!

Meeldivale koostööle lootma jäädes.