Veskaru Catering

Teenus Üle eesti kaasa arvatud saared.

Tondi 17, asub meie hubane kohvik igapäevakülalistele.
Meeledi tuleme alati ka teiejuurde, et teha teie üritus igaveseks meeldejääv.

Ajalugu

AS Veskaru on 1996. aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Firmamärk on pärit aastast 1932. AS Veskaru põhitegevusalaks on toitlustamine ning sellega seonduv teenindamine. Veskaru Catering pakub toitlustamisteenuseid kergest ärilõunast kuni piduliku õhtusöögini, lihtsast kohvipausist elegantse vastuvõtuni, pisikesest sünnipäevast uhke pulmani. Meie eesmärgiks on komplekse toitlustusteenuse pakkumine, mis on olnud ka senise edu aluseks. Ettevõte toodab kõik oma tooted algusest lõpuni ise, meil on omad pagarid ja kondiitrid ning kokad. Seeläbi on tagatud parim kvaliteet ja iseloomulik maitse ning välimus. Eesti catering-teenust pakkuvate ettevõtete turul on Veskaru Catering aastaid püsinud catering-teenuste pakkujate esikolmikus.

Nüüdseks on selja taha jäänud viimased rasked majandusaastad, kuid valitsevast ebastabiilsusest hoolimata, õnnestus meil tänu oma paindlikkusele see üle elada, ilma firma nime vahetamata ja tasumata võlgu maha jätmata. 2008. aasta maikuus loodud uus andmebaas sisaldab praeguseks 1143 eri koostööpartnerit/tellijat (arvestamata erinevaid eraisikuid). On nii püsitellijaid, kes iganädalaselt meie teenuseid kasutavad, kui ka neid, keda meil on olnud rõõm vaid paaril korral tähtsamate sündmuste puhul toitlustada-teenindada. Iga nädal lisandub sinna nimekirja 1-2 uut tellijat. Inimeste arv üritustel on alati erinev, kuid meie jaoks on ühte moodi tähtsad nii kolme kui kolmesaja osalejaga ürituste tellimused. Alates 2016 on kõikidele inimestele avatud uus söögikoht Tondi 17 ärihoones. Siin paikneb Veskaru Cateringi tootmisbaas ning lisaks sellele ka 100 m² pinda ürituste korraldamiseks.
Täname kõiki kliente, kes on meid aastate jooksul oma koostööpartneriks või igapäevaseks toitlustajaks valinud. Loodame, et meie koostöö kestab veel kaua!
AS VESKARU Catering